O mně

Tohle jsme my, já a můj syn před 2 lety, bez ktérého bych nikdy nezačala podnikat. To on mi dodal obrovskou odvahu, díky které jsem se odhodlala jít do něčeho, o čem jsem celý život jen snila. A to do podnikání, které mi momentálně přináší naprostou svobodu.

Přestože skloubení práce a mateřství je ohromně náročné, tak já vím, že kdybych se nestala mámou, nikdy bych podnikat nezačala. A proto pomáhám převážně ženám, které cítí, stejně jako já, že na ně čeká něco mnohem většího než obyčejné zaměstnání.

Můj příběh

Bývalá učitelka na základní škole, handmade tvůrkyně a konečně business motivátrka pro ženy. Když jsem se před pár lety stala mámou, využila jsem příležitosti, abych začala něco nového a kreativního, aniž bych musela opustit jisté zaměstnání. Založila jsem handmade projekt Duha a s ním instagramový profil @tvorim.duhu. Neměla jsem tušení, jak moc mi to změní život.

Už po třinácti měsících měla Duha 10000 sledujících a přehoupla se přes milionový obrat. A to vše jen díky Instagramu a mému odhodlání dát do toho vše. Za tuhle pevnou vůli nejspíš vděčím rychlostní kanoistice, které jsem se věnovala celé dětství. Svou roli ale sehrálo i mateřství, protože nic jiného nás nenaučí pracovat tak efektivně. (Mámy ví :-))

Rozhodla jsem se, že chci svým know-how podpořit další malé podnikatele. Abyste se v tom nemuseli plácat metodou pokus-omyl, ale používali ověřené strategie. A tak jsem Duhu prodala a založila projekt Flamazing, kde vás učím, jak uspět na Instagramu.