O mně

Tohle jsme my, já a můj syn, bez ktérého bych nikdy nezačala podnikat. To on mi dodal obrovskou odvahu, díky které jsem se odhodlala jít do něčeho, o čem jsem celý život jen snila. A to do podnikání, které mi momentálně přináší naprostou svobodu.

Přestože skloubení práce a mateřství je ohromně náročné, tak já vím, že kdybych se nestala mámou, nikdy bych podnikat nezačala. A proto pomáhám převážně ženám, které cítí, stejně jako já, že na ně čeká něco mnohem většího než obyčejné zaměstnání.

Můj příběh

Bývalá učitelka na základní škole, handmade tvůrkyně a konečně business motivátrka pro ženy. Když jsem se před pár lety stala mámou, využila jsem příležitosti, abych začala něco nového a kreativního, aniž bych musela opustit jisté zaměstnání. Založila jsem handmade projekt Duha a s ním instagramový profil @tvorim.duhu. Neměla jsem tušení, jak moc mi to změní život.

Už po třinácti měsících měla Duha 10000 sledujících a přehoupla se přes milionový obrat. A to vše jen díky Instagramu a mému odhodlání dát do toho vše. Za tuhle pevnou vůli nejspíš vděčím rychlostní kanoistice, které jsem se věnovala celé dětství. Svou roli ale sehrálo i mateřství, protože nic jiného nás nenaučí pracovat tak efektivně. (Mámy ví :-))

Rozhodla jsem se, že chci svým know-how podpořit další malé podnikatele. Abyste se v tom nemuseli plácat metodou pokus-omyl, ale používali ověřené strategie. A tak jsem Duhu prodala a založila projekt Flamazing, kde vás učím, jak uspět na Instagramu.

 

 

Chci odebírat

Flamazing news

Pravidelně každý týden budu posílat nějaké svoje tipy nebo myšlenky, které ti můžou pomoct na tvé cestě za úspěšným podnikáním.

Stisknutím tlačítka souhlasíte s tím, že vám budeme posílat na vložený e-mail zprávy se zajímavým obsahem z oblasti Online marketingu. Pokud někdy nebudete chtít e-maily dále dostávat, kdykoliv můžete tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje bude spravovat má firma podle těchto zásad zpracování a ochrany osobních údajů.